ABS Pozycjonowanie
Grupa ABS
Skuteczny marketing

Aktualności

Sprawdź nasze inne działy:

  • W internecie można znaleźć informacje na każdy temat. Stał się on niezbędny do życia, ludzie zaglądają do niego w poszukiwaniu informacji, kiedy czegoś szukają. Coraz więcej osób preferuje zakupy przez internet. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż produkt sam do nas przychodzi, a my nie musimy się fatygować.

  • Aby firma stała się rozpoznawalna i przyciągała nowych klientów niezbędna jest reklama.
    Przede wszystkim każda firma powinna mieć swoją stronę internetową zawierającą wszystkie niezbędne informacje o prowadzonej działalności. Dobrze byłoby, aby zawierała też zdjęcia, portfolio. Jeżeli charakter biznesu na to pozwala, dobrym pomysłem jest prowadzenie bloga.

  • Pozycjonowanie stron WWW to działania polegające na zwiększeniu widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Na ten proces składa się optymalizacja oraz budowanie zaufania strony internetowej pośród innych witryn, poprzez zdobywanie odnośników.

  • Marketing internetowy to wprowadzenie produktu na rynek, promowanie go i przedstawienie marki w dobrym świetle według określonej strategii. To działania polegające na zwiększeniu widoczności firmy w internecie.
    Najpopularniejsze z działań marketingu internetowego to przede wszystkim: procesy pozycjonowania, reklamy Google AdWords, video marketing, mailing, remarketing, content marketing, marketing szeptany, profile w mediach społecznościowych, współpraca z blogosferą.