ABS Pozycjonowanie
Grupa ABS
Skuteczny marketing

Aktualności

Sprawdź nasze inne działy:

Pozycjonowanie stron WWW to działania polegające na zwiększeniu widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Na ten proces składa się optymalizacja oraz budowanie zaufania strony internetowej pośród innych witryn, poprzez zdobywanie odnośników.


Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych, czyli SEO (ang. Search Engine Optimalization) jest procesem, który pozwala zwiększyć widoczność strony pod względem słów kluczowych w wynikach wyszukiwania. Optymalizacja pozwala na szybsze indeksowanie nowych treści, dzięki czemu klient szybciej  trafi na naszą stronę.
Wyszukiwarki internetowe to algorytmy, które z kolei składają się z formuł i procesów komputerowych znajdujących odpowiedzi na zapytania. Ustalając ranking stron www na konkretne słowo Google w algorytmie kieruje się trafnością, czyli optymalizacją, a także popularnością, czyli linkami zamieszczonymi na stronach internetowych. Duża ilość odnośników prowadzących do strony powoduje, że znajduje się ona wyżej w wynikach wyszukiwania Google.