ABS Pozycjonowanie
Grupa ABS
Skuteczny marketing

Aktualności

Sprawdź nasze inne działy:

Marketing internetowy to wprowadzenie produktu na rynek, promowanie go i przedstawienie marki w dobrym świetle według określonej strategii. To działania polegające na zwiększeniu widoczności firmy w internecie.
Najpopularniejsze z działań marketingu internetowego to przede wszystkim: procesy pozycjonowania, reklamy Google AdWords, video marketing, mailing, remarketing, content marketing, marketing szeptany, profile w mediach społecznościowych, współpraca z blogosferą.


Marketing internetowy musi być zaplanowany, aby był skuteczny, dlatego warto skorzystać z usług agencji specjalizujących się w marketingu internetowym.
Korzyści, jakie przynosi marketing internetowy to zwiększenie zainteresowania produktem lub usługą, a także dotarcie do dużej liczby klientów. Daje on również możliwość wybrania indywidualnej grupy odbiorców konkretnych reklam, a także pozwala na interakcje z odbiorcami. Inne korzyści marketingu internetowego to zoptymalizowanie kosztów kampanii reklamowej, budowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku, wybicie się na tle konkurencji.